Práškové henna farby na vlasy

Francúzska henna Henné Color ponúka rastlinné farby na vlasy, ktoré obsahujú rastliny Lawsonia Inermis (henna), Indigofera argentea (indigo) a rôzne extrakty z bylín pre zlepšenie kvality vlasov. Rastlinné farby Henné Color dodávajú vlasom dlhotrvajúce farebné odlesky s dôrazom na osobitosť farby. Vlasy získajú po použití výrobkov Henné Color objem a chránia vlasy pred vplyvmi vonkajšieho prostredia. Po použití sú vlasy lesklé a zdravé. Farby neobsahujú peroxid alebo amoniak.
Pokračovať v čítaní

Krémové henna farby na vlasy

Krémové farby na vlasy značky Henné Color z henny sa vyrábajú z henny a zmesí iných farbív ako napr. indigo spolu s výťažkami z rastlín. Každá farba obsahuje príjemnú levanduľovú esenciálnu vôňu. Vlasy sa po použití tejto krémovej henny stávajú jemnejšie, objemnejšie a farba im dodá extra lesk. Henna je vhodná aj pre vlasy po trvalej, pre chemicky farbené vlasy a vlasy, ktoré začínajú šedivieť.
Pokračovať v čítaní

Vlasové zábaly na vlasy z henny

Zábaly na vlasy udržujú vlasy v dobrej kondícií a pomáhajú vlasom zbaviť sa problémov ako sú mastenie vlasov alebo lupiny. Vlasové zábaly je možné používať samostatne na hĺbkovú regeneráciu vlasov a vlasovej pokožky, pričom jednotlivé zábaly sa môžu medzi sebou miešať. Zároveň je možné použiť zábaly na vlasy spolu s práškovými farbami na vlasy čím zvyšujú regeneračné a farbiace účinky henny.
Pokračovať v čítaní

Balzam kondicionér

Obohatený o výťažok z henny, ktorý aktívne revitalizuje vlasy. Po primiešaní malémho množstva do 100g henny pomáha zabezpečiť dlhodobo trvajúce zafarbenie vlasov. V prípade použitia po prvom opláchnutí vlasov po farbení hennou, pomáha odstrániť zvyšky henny usadené na korienkoch vlasov a dodá vlasom hustotu, lest a elasticitu.
Pokračovať v čítaní

Tonizujúce a vyživujúce masky na vlasy

Vlasové masky majú dvojaký účinok. Jedným je ošetrenie vlasov pomocou prírodných zložiek ako bambucké maslo, ktoré prináša vlasom krásny vzhľad, pomáha oživiť unavené vlasy a posilňuje končeky vlasov. Okrem bambuckého masla obsahujú i výťažok z henny, ktorý zas obaľuje vlasy a zanecháva ich zdravé a plné života. Éterický olej Ylang-ylang ošetruje rozštiepené končeky vlasov a pomáha matným vlasom získať lesk. Zároveň táto maska zvýrazňuje farbu vlasov tým, že vlasom dodáva vlasom žiarivé farebné odlesky. Masky je možné používať na vlasy prirodzenej farby, melírované vlasy, chemicky farbené vlasy alebo vlasy farbené hennou.
Pokračovať v čítaní

Prírodné šampóny s výťažkom z henny

Prírodné šampóny s výťažkom z henny sú obohatené o prírodné výťažky a hennu, ktoré je veľmi cenená pre svoje dermatologické a kozmetické vlastnosti. Ochraňuje vlasy pred vplyvom vonkajšieho znečistenia, posilňuje ich a zanecháva ich pevné, lesklé a husté. Šampóny sú určené pre starostlivosť o farbené vlasy, ktorým prinavracajú lesk a dodávajú vitalitu. Ideálne pre časté používanie vďaka prírodným zjemňujúcím látkam, ktoré sú získavané z kokosového oleja.
Pokračovať v čítaní