Prírodné šampóny s výťažkom z henny

Prírodné šampóny s výťažkom z henny sú obohatené o prírodné výťažky a hennu, ktoré je veľmi cenená pre svoje dermatologické a kozmetické vlastnosti. Ochraňuje vlasy pred vplyvom vonkajšieho znečistenia, posilňuje ich a zanecháva ich pevné, lesklé a husté. Šampóny sú určené pre starostlivosť o farbené vlasy, ktorým prinavracajú lesk a dodávajú vitalitu. Ideálne pre časté používanie vďaka prírodným zjemňujúcím látkam, ktoré sú získavané z kokosového oleja.

Šampóny s výťažkom z henny

Bordový prírodný šampón s výťažkom z henny - 250 ml

Bordový prírodný šampón s výťažkom z henny – 250 ml

Na vlasy bordovej farby priaznivo pôsobí prírodný šampón Auburn s výťažkom z henny zn. Henné Color. Je obohatený o výťažky z henny,čo má dvojaký účinok. Vďaka nemu je možné dlhšie udržiavať dosiahnutý farebný odtieň vlasov a zároveň im zabezpečuje krásny lesk. Obsahuje jemné čistiace zložky, získané z kokosového oleja, ktoré majú výborné účinky na zlepšenie štruktúry vlasov a objem vašich vlasov je väčší. Tento šampón je vhodný na časté používanie. Výhodou je, že zloženie tohto šampónu pôsobí tak, že pripraví vlasy na aplikáciu bordovej práškovej farby , alebo bordovej krémovej farby na vlasy zn. Henné Color. Prírodné šampóny z henny zn. Henné Color sú vhodné na starostlivosť o vlasy v období medzi farbením vlasov.


Blond zlatý prírodný šampón s výťažkom z henny - 250 ml

 

Blond zlatý prírodný šampón s výťažkom z henny – 250 ml

Prírodný šampón Blond Doré, farba Zlatá Blond obsahuje výťažky z henny a harmančeka. Práve výťažky z henny pôsobia tak, že má šampón dvojaký účinok. Na jednej strane pomôže udržiavať dosiahnutý farebný odtieň vlasov, na druhej strane im dodá krásny lesk. Ani jeho časté používanie vlasom neškodí, pretože obsahuje čistiace zložky získané z kokosového oleja. Práve naopak, dokáže dať vlasom potrebný objem a zlepšuje štruktúru vlasov. Pôsobí tak, že dokonca pripraví vlasy na nové farbenie práškovou farbou alebo krémovou farbou na vlasy zn. Henné Color. Prírodné šampóny z henny zn. Henné Color majú zloženie, ktoré priaznivo účinkuje na vlasy v období medzi farbením vlasov.


Hnedý prírodný šampón s výťažkom z henny - 250 ml

 

Hnedý prírodný šampón s výťažkom z henny – 250 ml

Pre vlasy farby hnedej je vhodný prírodný šampón Brun, s výťažkom z henny, farba hnedá zn. Henné Color.. Vďaka obsahu výťažkov z henny má dvojaký účinok. Dokáže dlho udržiavať dosiahnutý farebný odtieň vlasov a dodáva im krásny lesk. Sú v ňom obsiahnuté jemné čistiace zložky z kokosového oleja a preto je vhodný na časté používanie. Nielenže sa posilní a obnoví štruktúra vlasov, ale im dodáva aj väčší objem . Zároveň pripraví vlasy na aplikáciu práškovej farby , alebo krémovej farby na vlasy zn. Henné Color. V období medzi farbením vlasov pôsobia prírodné šampóny z henny zn. Henné Color veľmi priaznivo.


Medený prírodný šampón s výťažkom z henny - 250 ml

 

Medený prírodný šampón s výťažkom z henny – 250 ml

Cuivré je prírodný šampón určený na vlasy farby medenej. Tento šampón značky Henné Color s výťažkom z henny má dvojaký účinok. Po prvé, dlho udržiava dosiahnutý farebný odtieň a po druhé, vlasy získaj krásny lesk. Šampón obsahuje jemné čistiace zložky , ktoré sa získavajú z kokosového oleja. Vďaka tomu je vhodný na časté používanie. Dochádza k zlepšeniu štruktúry vlasov a dodáva im objem . Zároveň sú vlasy lepšie pripravené na nové farbenie pomocou práškovej farby , alebo krémovej farby na vlasy zn. Henné Color. V období medzi farbením vlasov je vhodné používať prírodné šampóny z henny značky Henné Color.


Gaštanový prírodný šampón s výťažkom z henny - 250 ml

 

Gaštanový prírodný šampón s výťažkom z henny – 250 ml

Pre vlasy gaštanovej farby je v ponuke prírodný šampón s výťažkom z henny Chatain. Tento šampón značky Henné Color obsahuje výťažky z henny, vďaka ktorým má priaznivé účinky na vlasy. Dosiahnutý farebný odtieň sa udrží oveľa dlhšie a vlasom zabezpečuje krásny lesk. Veľmi jemné čistiace zložky získané z kokosového oleja umožňujú používať šampón aj veľmi často. Vďaka jeho účinkom sa zlepšuje štruktúra vlasov a vlasy pôsobia objemnejšie. Zároveň je dobrou prípravou vlasov na aplikáciu práškovej farby alebo krémovej farby na vlasy zn. Henné Color. Prírodné šampóny z henny zn. Henné Color využijete aj na regeneráciu a starostlivosť o vlasy v období medzi farbením vlasov.


Čierny prírodný šampón s výťažkom z henny - 250 ml

 

Čierny prírodný šampón s výťažkom z henny – 250 ml

Na farbenie vlasov čiernej farby je vhodný prírodný šampón Noir. Tento šampón s výťažkom z henny zn. Henné Color je obohatený o výťažky z henny. Má dvojaký účinok: Zabezpečí, aby sa udržal čo najdlhšie dosiahnutý farebný odtieň vlasov a dodáva im krásny lesk. Vďaka obsahu koksového oleja, z ktorého sa získavajú veľmi jemné čistiace zložky, je šampón vhodný na časté používanie. Nielenže zlepší štruktúru vlasov, ale pridáva im na objeme . Zároveň pripraví vlasy na aplikáciu práškovej farby , alebo krémovej farby na vlasy zn. Henné Color. Na starostlivosť o vlasy v období medzi farbením vlasov odporúčame prírodné šampóny z henny zn. Henné Color.


Bezfarebný prírodný šampón s výťažkom z henny - 250 ml

 

Bezfarebný prírodný šampón s výťažkom z henny – 250 ml

Bezfarebný prírodný šampón Neutré s výťažkom z henny sa odporúča pre použitie na vlasy všetkých farieb. Pripraví vlasy na aplikáciu práškovej farby alebo krémovej farby na vlasy zn. Henne Color.
Prírodné šampóny z henny zn. Henne Color pomáhajú udržať prirodzenú krásu vašich vlasov. Obsahujú jemné aktívne zložky, získané z kokosového oleja, ktoré ich predurčujú pre používanie v období medzi farbením vlasov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *