Vlasové zábaly na vlasy z henny

Zábaly na vlasy udržujú vlasy v dobrej kondícií a pomáhajú vlasom zbaviť sa problémov ako sú mastenie vlasov alebo lupiny. Vlasové zábaly je možné používať samostatne na hĺbkovú regeneráciu vlasov a vlasovej pokožky, pričom jednotlivé zábaly sa môžu medzi sebou miešať. Zároveň je možné použiť zábaly na vlasy spolu s práškovými farbami na vlasy čím zvyšujú regeneračné a farbiace účinky henny.

Henna zábal na vlasy neutre - bezfarebný

Bezfarebný zábal na vlasy – 100 g

Francúzsky práškový rastlinný regeneračný vlasový zábal bez tónovacích účinkov vhodný pre blond až čierne vlasy, tiež na vlasy šedivé a prešedivelé. Používa sa aj v zmesi s inými rastlinnými vlasovými zábalmi a tiež v zmesi s rastlinnými vlasovými farbivami. Pravidelným a častým používaním tohto zábalu na vlasy sa hlbkovo regenerujú vlasy i vlasová pokožka.
Návod na prípravu farbiacej zmesi z henny nájdete v sekcii návody


Zloženie: Cassia italica extract (Bezfarebná henna výťažok), Lawsonia inermis extract ( Farebná henna výťažok)

 

Henna zábal na vlasy quinquina - bezfarebný s bylinami

Zábal na vlasy so zmesou z bylín

Francúzsky práškový rastlinný regeneračný vlasový zábal bez tonovacích účinkov vhodný pre blond až čierne vlasy, tiež na vlasy šedivé a prešedivelé. Používa sa aj v zmesi s inými rastlinnými vlasovými zábalmi a tiež v zmesi s rastlinnými vlasovými farbivami. Pravidelným a častým používaním tohto zábalu na vlasy sa hlbkovo regenerujú vlasy i vlasová pokožka.
Návod na prípravu farbiacej zmesi z henny nájdete v sekcii návody


Zloženie: Cinchona succirubra (Chinínovník páperistý), Cassia italica (Bezfarebná henna), Rosmarinus officinalis (Rozmarín lekársky), Thymus vulgaris (Tymián obecný), Betula alba (Breza biela), Urtica dioica (Pŕhľava dvojdomá), Lawsonia inermis (Farebná henna)

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *